Dzisiaj

28-202.jpgW najbliższy weekend, 8 marca o godz. 17.00 TVP Kultura zaprasza na "Niedzielę z... twórczością Anny Jantar. W programie goście: bliscy i znajomi Ani, którzy cały czas w sercu noszą pamięć o tym wyjątkowym człowieku. Zapraszamy do wspomnień i wzruszeń. Bezpośrednio po programie, także w TVP Kultura, koncert pt. "Pejzaż bez Ciebie" z roku 2007, wieczorem natomiast o godz. 19:05 przeboje Anny w audycji pt. "Tyle słońca w całym mieście - Niezapomniane przeboje" z roku 1993.

14 marca minie 40 lat od tragicznego wypadku lotniczego, w którym odeszła Anna Jantar. Odeszła, ale nie zamilkła... Z okazji tej rocznicy planowane są uroczystości, o których chcielibyśmy poinformować na łamach strony Anny Jantar. 

13 marca o godz. 12:00 w miejscu katastrofy, przy muralu upamiętniającym wypadek, przy ul. Lipowczana 3 (Fort 6 Okęcie) w Warszawie odbędą się uroczystości upamiętniające to tragiczne wydarzenie.

14 marca w kościele pw. św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie w Warszawie w samo południe odbędzie się uroczysta msza św. w intencji Anny Jantar. Zaraz po tej uroczystości w miejscu ostatniego spoczynku Anny, na pobliskim cmentarzu - chwila zadumy i refleksji tych, którzy nie zapomnieli ... i noszą Ją nadal w sercu.