Dzisiaj

Anna JantarPo kilku latach przerwy wrócił do TVP popularny, powiedzielibyśmy kultowy wręcz program rozrywkowy pt. "Szansa na sukces". W wielkanocnej edycji, 21 kwietnia w TVP 2 o godz. 15:15 usłyszeć będzie można niezapomniane przeboje Anny Jantar. W jury programu natomiast zasiądzie m.in. Natalia Kukulska.

Zwycięzcy poszczególnych odcinków otrzymają zaproszenie do koncertu finałowego. Laureat finału "Szansy na sukces" z kolei wystąpi podczas Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

Piosenki Anny Jantar były już obecne w "Szansie na sukces". Było to w roku 2004, uczestników programu oceniali wówczas Natalia Kukulska i Jarosław Kukulski. Zwyciężyła wtedy niezwykle utalentowana Edyta Kręgiel śpiewając piosenkę pt. "Nie wierz mi, nie ufaj mi".

26 maja coraz bliżej i tym samym coraz bliżej do rozpoczęcia koncertu pt. "Życia mała garść" poświęconego Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie wciąż dostępne są w serwisach internetowych. Przypominamy: Torwar w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a - 26 maja, godzina 19:30. 

Na koncert zaprasza także na łamach Polskiego Radia Natalia Kukulska. Rozmowa Marcina Kusego z Natalią m.in. na temat tego koncertu znajduje się na stronie internetowej JEDYNKI.

Zapraszamy!