Dzisiaj

            W 1977 roku znany artysta fotografik i dziennikarz tygodnika "Auto Świat" - Lesław Sagan przygotował sesję fotograficzną z Anną Jantar w Lasku Bielańskim w Warszawie. Powstały wówczas jedne z piękniejszych zdjęć piosenkarki, które wielokrotnie wykorzystywano w prasie oraz w różnych prospektach. Lesław Sagan wspominał po latach: "Ankę łatwo się fotografowało. Była wdzięcznym obiektem. Zawsze wolałem zdjęcia w ruchu, w plenerze, zwłaszcza jesiennym. Wydawały się naturalniejsze od studyjnych. Moim ulubionym miejscem był Lasek Bielański. To tam powstała znana sesja wśród brzóz". Zdjęcia z tej niezapomnianej sesji oraz kilka innych ujęć autorstwa L. Sagana są od dziś do obejrzenia w FOTOGRAFIACH.

            Na antenie kanału muzycznego Kino Polska Muzyka, Anna Jantar bije wszelkie rekordy popularności. Właściwie w każdym plebiscycie organizowanym przez tę stację, czy to na polski przebój wszech czasów, czy w konkursie na Królową Polskiej Muzyki zajmuje zawsze czołowe pozycje. Polecamy tę stację i zapraszamy do wspomnień na łamach Kino Polska Muzyka w rozpoczętym właśnie Nowym Roku!

*) Wspomnienie Lesława Sagana pochodzi z opracowania: "Anna Jantar we wspomnieniach" przygotowanego przez Mariolę Pryzwan.