Dzisiaj

Anna JantarAnna Jantar była pierwszą polską gwiazdą, która rozumiała, czym jest wizerunek. Zmieniła nazwisko, szukała stylistów i makijażystów, ale zwykle radziła sobie sama. Sierpniowy numer miesięcznika "Twój Styl" zawiera obszerny materiał autorstwa Agnieszki Litorowicz-Siegert poświęcony Annie. Artykuł zatytułowany "Ryzykantka" zawiera również wspomnienia m.in. Jerzego Satanowskiego, Zbigniewa Hołdysa i Andrzeja Kosmali. Te rozmowy, jak pisze autorka toczyły się w kawiarnianych ogródkach, gdzie wciąż można usłyszeć przebój "Tyle słońca w całym mieście".

Ciekawe wydawnictwo proponuje Polskie Radio, które w ramach kolekcji "Polska nostalgia 65+" wyda pod koniec lipca płytę z sentymentalnymi piosenkami do tańca. Pozycja ciekawa, przypominająca zapomniane już nagrania m.in. Steni Kozłowskiej, Kaliny Jędrusik, czy Beaty Jędrzejewskiej. Na płytę tę trafiła piosenka Anny Jantar pt. "Za nami barwy lata", która pojawiła się w jej pierwszym recitalu telewizyjnym zrealizowanym przez Ośrodek Telewizyjny we Wrocławiu. Teledysk do tej piosenki można obejrzeć w multimediach na stronie. 

Kilka nowych wspomnień pojawiło się także dzisiaj na stronie w zakładce ANNA I JA. Są to listy od Beaty, Kingi, Sebastiana i Olafa. To miejsce jest dla każdego, kto chciałby podzielić się swoją wrażliwością i swoimi przemyśleniami na temat Bursztynowej Dziewczyny.

Listy można wysyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

polska nostalgia 65 audycja 6 u iext29434162