Dzisiaj

ajplebiscyt

Na listach przebojów bardzo gorąco tej wiosny... Pogoda chyba sprzyja, aby powrócić do słonecznych, barwnych hitów - także tych sprzed lat. Radio Zet Gold właściwie każdego tygodnia organizuje plebiscyt, w którym nie może zabraknąć przeboju Anny Jantar. W głosowaniu na: "Najlepszy hit dedykowany kobietom" znalazła się piosenka "Wielka dama tańczy sama" w "Przebojach Zwiastujących Wiosnę" nie zabrakło "Tyle słońca w całym mieście". "Najpiękniejsze hity z miłosną nutą" ozdabiało przepiękne "Moje jedyne marzenie". "Za każdy uśmiech" to z kolei faworytka do listy "Ulubionych przebojów babć i dziadków". Wielokrotnie plebiscyty te wygrywała Anna Jantar, a w niektórych zestawieniach okazywała się wręcz bezkonkurencyjna. Obecnie trwa głosowanie na słynny cover Hanka Williamsa pt. "Jambalaya" oczywiście w wykonaniu Anny. Ta lista odbywa się pod hasłem "Lista Wielkich Przebojów".

Zaglądamy na listę programu "Kino Polska Muzyka" - tam w pierwszej dziesiątce "Za każdy uśmiech" i to od bardzo wielku tygodni. Na dalszej pozycji "Staruszek świat".

Program III Polskiego Radia również ogłasza swoją listę i to na "Polski Top Wszech Czasów". Wśród propozycji dwa wielkie hity Anny Jantar: "Tyle słońca w całym mieście" oraz "Nic nie może wiecznie trwać". Wystarczy się zalogować, podać swój e-mail, wymyślić hasło. Głosować na "8 Polski Top Wszech Czasów" można głosować do 29 kwietnia do godz. 12.00. Wyniki będzie można poznać 1 maja na antenie Trójki w godz. 10.00 - 19.00.