Dzisiaj

W oczekiwaniu na upragnioną wiosnę, dzisiaj kilka słów o konkursach i plebiscytach, które w ostatnim czasie pojawiły się na portalach internetowych.

             Wybierzmy superhit opolskiego festiwalu - taki tytuł nosi konkurs organizowany przez Nową Trybunę Opolską z okazji 50-lecia festiwalu w Opolu. W czerwcu szykuje się więc wielki jubileusz, czy piosenka "Tyle słońca w całym mieście" stanie się superhitem Opola? To zależy także od nas. A głosować można wysyłając SMS pod nr 71466 o treści hit.33 Koszt SMS-a wynosi 1,23 zł. Szczegóły pod: http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130318/FESTIWAL20/130319532&sectioncat=photostory11

             Z kolei Polskie Radio publikuje listę przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki.  Zobacz: http://ppr1.polskieradio.pl. I tutaj również "Tyle słońca…" cieszy się niesłabnącą popularnością i w chwili obecnej znajduje sią na miejscu pierwszym!

              Telewizyjny kanał rozrywkowy pokazujący nagrania tylko polskiej muzyki Kino Polska Muzyka stale przypomina wiecznie zielone przeboje, których słuchali nasi rodzice i dziadkowie - http://lista.kinopolskamuzyka.pl. Na liście przebojów od wielu tygodni znajdują się piosenki: Za każdy uśmiech i Staruszek świat.

              Zapraszamy do głosowania…. na piosenki wiecznie zielone, które zawsze będą nam towarzyszyć.

 ___________________________________________________________________

Ponadto zapraszamy do lektury miesięcznika "ELLE", w którym wyjątkowy list. List Natalii Kukulskiej do swojej mamy. Osobisty, wzruszający, bardzo szczery…

              W internecie na stronach portalu ONET piękne zestawienie: Anna Jantar i Anna German. Wspomnienie dwóch genialnych artystek, których słowiański głos wzrusza do dzisiaj… http://zyciegwiazd.onet.pl/359407,0,anna-german-i-anna-jantar-co-je-laczylo,fotonews_detail.html (Materiał ten pochodzi pierwotnie z tygodnika "Na żywo" i jest autorstwa Iwony Aleksandrowskiej)