Dzisiaj

             W ramach dzisiejszej aktualizacji przypominamy fragment programu pt. "Gwiazdy, gwiazdki, gwiazdeczki" (reż. Jacek Wenzel) który zrealizowano w TVP Wrocław w 1978 roku. Jest to chyba jedyny program telewizyjny z Anną Jantar, w którym piosenkarka nie tylko śpiewa, ale również opowiada m.in. o swojej pracy zawodowej i występach przed publicznością. I właśnie te rozmowy można obejrzeć od dzisiaj w materiałach wideo. Zapraszamy!

Listopadowa aura sprzyja zadumie i refleksji. Wspomnień jest wiele i właśnie do wspólnego przeżywania dawnych chwil zaprasza TVP Historia, która jeszcze w tym miesiącu wyemituje kilka programów z Anną Jantar.

"Tyle słońca w całym mieście". Niezapomniane przeboje Anny Jantar 
Emisja: 19 listopada, godz. 10:15, powtórka: 20 listopada, godz. 0:15

Pejzaż bez ciebie - Anna Jantar
Powtórka trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich "Pejzaż bez ciebie", który odbył się w dniach 27-28 października 2007 roku. Festiwal dedykowany był Annie Jantar.  Koncert galowy, który odbył się 28 października w sali koncertowej Opery Nova w Bydgoszczy uświetnili m.in.: Natalia Kukulska, Stan Borys, Ewelina Flinta, Kasia Kowalska, Olga Bończyk, Kayah. Koncert poprowadził Andrzej Poniedzielski.

Pierwsza cześć koncertu: 20 listopada, godz. 10:25, część druga: 21 listopada godz. 0:45 

Koncert, jakiego nie będzie...
Widowisko przypominające artystów, którzy już odeszli: Annę Jantar, Krzysztofa Klenczona, Annę German, Mieczysława Fogga, Andrzeja Zauchę, Czesława Niemena, Jacka Kaczmarskiego, Mirę Kubasińską, Danutę Rinn, Marka Grechutę, Jacka Skubikowskiego, Andrzeja Kurylewicza oraz Tadeusza Nalepę. Koncert prowadzi Artur Orzech.

Emisja: 23 listopada, godz. 10:10, powtórka: 24 listopada godz. 0:40