Dzisiaj

                           Wakacyjnie, upalnie i z wielką niespodzianką na stronie witamy w pierwszy dzień lipca. Natalia Kukulska opowiadała nie tak dawno o pewnych kasetach magnetofonowych, które odnalazła w domu po śmierci swojego taty. Zerejestrowane są na nich rozmowy kilkuletniej Natalki z rodzicami. Fragment tej wyjątkowej, rodzinnej pamiątki prezentujemy dzisiaj w materiałach "Wideo". 

               We "Wspomnieniach" publikujemy natomiast ciepłe i serdeczne słowa o Annie Jantar autorstwa Andrzeja Frajndta - członka zespołu "Partita", który wielkokrotnie towarzyszył Annie na koncertach, m.in. podczas występu na MFP w Sopocie w 1975 roku. Andrzej Frajndt wspomina wspólne trasy koncertowe, rozmowy oraz pewną niespodziewaną propozycję zawodową otrzymaną od firmy PAGART.

               W ostatnich tygodniach portal internetowy Onet.pl przeprowadził sondę, w której można było oddać głos na polską wokalistkę wszech czasów. Zebrano ponad 70 tysięcy głosów, a Anna Jantar uplasowała się na piątym miejscu. Onet.pl napisał: "Odeszła w 1980 roku. Jesteśmy pewni, że gdyby nie katastrofa lotnicza, w której zginęła, zaśpiewałaby dla nas jeszcze wiele hitów na miarę "Tyle słońca w całym mieście" czy "Nic nie może wiecznie trwać". Tą drugą piosenkę uwielbiamy!  Szczegóły pod: http://muzyka.onet.pl/galerie/znamy-polska-wokalistke-wszech-czasow,5172645,12252196,galeria-mala.html

             Cały czas czekamy cierpliwie na ustalenie przez TVP daty emisji czerwcowego koncertu pt. "Życia mała garść". Już wkrótce pojawią się na ten temat konkretne i sprawdzone informacje.