Dzisiaj

"Hopelessly Devoted To You" - Ładna piosenka zaśpiewana z prawdziwym uczuciem w niczym nie ustępuje oryginałowi. Zamiast płacić słone sumy za Olivię Newton-John lepiej nabyć tę wersję, co polecam szczególnie początkującym prezenterom. Szkoda tylko, że płyta ukazała się w chwili gdy "Grease" należy już do historii. ("Non-Stop" 1980 r.)

Sporym zaskoczeniem dla wszystkich fanów Anny Jantar było nagranie przez Nią w 1979 roku piosenek z filmu "Grease". Oczywiście piosenkarka nie kryła nigdy swojej ogromnej sympatii do Olivii Newton-John, która wystąpiła w tym filmie obok Johna Travolty i właściwie można było łatwo przypuszczać, że sięgnie kiedyś po jej repertuar. Ale, że postanowi zrobić to z muzykiem jazzowym, tego chyba nie spodziewał się nikt! Do nagrania utworu pt. "You're The One That I Want" zaproszono Stanisława Sojkę, który wspomina to szczególne spotkanie z Anną Jantar do dzisiaj. Zapraszamy do "Wspomnień".

A skoro wracamy myślami do filmu "Grease" i niezapomnianych postaci Danny i Sandy to warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu ukazała się najnowsza płyta Olivii Newton-John pt. "Portraits". Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że wiele tematów muzycznych na tej płycie, czy wreszcie nostalgiczny sposób śpiewania Olivii przypomina ostatnią płytę Anny... A może to tylko bardzo subiektywne odczucie?

Polskie Nagrania wydają sukcesywnie płyty z serii: "Tylko Polskie Piosenki". Na dwóch ostatnich CD pt: "Nowy wspaniały świat" oraz "Kiedy zakwitną czereśnie" odnaleźć można piosenki Anny. Szczegółowy opis w "Składankach CD".

Wreszcie wiadomość z ostatniej chwili. Radio Złote Przeboje zaprasza na weekend z Anną Jantar (3-4 grudnia). Więcej informacji na http://zloteprzeboje.tuba.pl