Dzisiaj

       Długo oczekiwany, trzypłytowy box Jarosława Kukulskiego pt. "Życia mała garść" jest już dostępny w sklepach. Wyborem nagrań oraz redakcją albumu zajęła się Natalia Kukulska. To piękne i wzruszjące wydawnictwo zawiera aż 61 piosenek skomponowanych przez Jarosława Kukulskiego. Na pierwszej płycie umieszczone są nagrania zaśpiewane przez Annę Jantar. Są Jej największe przeboje, ale również takie muzyczne perełki jak: "Chcę kochać" , "Gdy on natchnieniem jest" oraz pierwszy raz opublikowany na CD utwór pt. "Na Ciebie czekam lwie" z płyty "Horoskopy" z 1974 roku. Kolejna płyta zestawu to kompozycje zaśpiewane przez czołówkę najlepszych, polskich wykonawców, takich jak: Eleni, Halina Frąckowiak, Felicjan Andrzejczak, Krzysztof Krawczyk i inni. Są piosenki z musicalu "Wielki świat",  jest przejmujący motyw muzyczny z filmu "Diabelskie szczęście".

"W mojej głowie już zawsze będzie pytanie "co powie Tata?" i myślę, że znam go na tyle dobrze by usłyszeć odpowiedzi. Stąd odważyłam się stworzyć ten album z nadzieją, że byłby z niego dumny. Tatuniu, z wielką miłością - DZIĘKUJĘ.... Natalia". Zestaw płyt zamykają nagrania zaśpiewane przez Natalię Kukulską.

Wzruszające i pełne emocji jest to wydawnictwo. Słuchając utworów z tych płyt aż trudno uwierzyć, że skomponował je tylko jeden człowiek. Szczegółowy spis nagrań znajduje się w Dyskografii - Składanki CD.

***

       3 października b.r. w Warszawie zmarła Zofia Nasierowska - wybitny polski fotograf. Przed laty zdjęcia jej autorstwa publikowane były na okładkach takich magazynów jak: "Kobieta i Życie", "Ekran", "Zwierciadło", czy "Przekrój". Zofia Nasierowska jest autorką zdjęć wielu artystów, wśród nich także Anny Jantar. Z 1973 roku pochodzą ujęcia zamieszczone dzisiaj w zakładce: Fotografie - Sesje zdjęciowe - Z. Nasierowska. To jedne z pierwszych profesjonalnych zdjęć, bardzo młodziutkiej jeszcze wtedy Ani Jantar. A ciekawostką dzisiejszej aktualizacji niech będą bannery na stronie, które prezentują kilka projektów okładki do albumu "Wielka Dama", wydanego w ubiegłym roku przez EMI Music Polska. Który projekt okazał się najlepszy - doskonale już wiadomo!