Dzisiaj

Telewizja Polska, 1977 rok. W zwiastunach programowych pojawia się pozycja pt. "Wakacje z Anną". "Do popularnej, nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej przyjeżdża słynna piosenkarka. Przyjazd gwiazdy ożywia znudzone towarzystwo" - w taki sposób reklamowano wówczas tę audycję. Obok Anny Jantar wystąpili wówczas w programie czechosłowacka piosenkarka Jana Matysowa z zespołem Junior oraz Tadeusz Drozda, Władysław Komar, Krzysztof Litwin i Jacek Nieżychowski. Widowisko to, autorstwa Zbigniewa Czeskiego i Andrzeja Kudelskiego, można od dziś zobaczyć w materiałach wideo. Zapraszamy na program: "Wakacje z Anną", wszak i pora ku temu odpowiednia.

Z koncertów we Wrześni pochodzi natomiast szereg zdjęć zamieszczonych w "Fotografiach". Materiały te pochodzą z 1976 roku, m.in. z koncertu pt. "Bank Miast".

A po wakacjach - niespodzianka na stronie, która dotrze do nas prosto z Pragi. Wygląda na to, że występ Anny Jantar w programie pt. "Televariete" z piosenką pt. "Zawsze gdzieś czeka ktoś" nie był jedynym.