Dzisiaj

Już od pewnego czasu rynek muzyczny jest bogatszy o przepiękne wydanie płyty Jarosława Kukulskiego pt. "Moje piosenki".

"Zapraszam Was w muzyczną podróż z moimi piosenkami od lat 70. poprzez lata 80. i 90. aż do 2003 roku".
Tymi słowami Jarosław Kukulski zaprasza do posłuchania nowego albumu, zawierającego skomponowane przez niego utwory.

Na dwóch płytach znajdziemy utwory pochodzące z całej 35-letniej kariery kompozytorskiej Jarosława Kukulskiego. Pierwsza zawiera utwory różnych wykonawców z lat 1972-1995. Znajdziecie tam między innymi piosenki Haliny Frąckowiak, Krzysztofa Krawczyka, Ireny Jarockiej czy Eleni. Wśród nich znalazło się także siedem piosenek wybranych spośród wielu przebojów z repertuaru Anny Jantar. Jak wiadomo, Jarosław Kukulski przez wiele lat był związany zawodowo z Anną Jantar. Mówiąc niedawno o Annie powiedział, że "właściwie to ona sama była muzyką...". Być może tak dobre rozumienie Ani, sprawiło, że tworzone dla niej utwory stawały się od razu wielkimi przebojami. Pomimo, że minęło już 25 lat od śmierci Artystki, to jej piosenki nadal słucha i śpiewa cała Polska.

Na drugiej płycie znajdziecie utwory, które Jarosław Kukulski skomponował dla swojej córki - zawiera ona tylko utwory z repertuaru Natalii Kukulskiej z lat 1996 - 2003. To piosenki, które znalazły się na solowych albumach Natalii, ale także takie, których na nich nie było. Takim przykładem może być piosenka "Wspomnienia są blisko", nagrana przy okazji akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Pełną listę utworów znajdziecie pod adresem jednego ze sklepów internetowych. Można tam posłuchać fragmentów większości utworów, a także od razu kupić płytę, która do Waszych domów dotrze drogą pocztową.

Można by było dużo i długo pisać - tę płytę po prostu trzeba mieć i posłuchać, a reszta dopisze się sama!

moje piosenki Jarosław Kukulski