Dzisiaj

Kilka dni temu na jednej ze stron poświęconych Natalii Kukulskiej - www.miss-natalia.com, powstał dział o Jej Mamie - Annie Jantar. Różni się on trochę od Oficjalnej strony Anny, dlatego też może być dla Państwa interesujący. Wśród zamieszczonych materiałów znajdziecie dyskografię Artystki, zdjęcia, wspomnienia przyjaciół i rodziny Ani, a także wiele ciekawych gadżetów takich jak tapety czy zakładki. Strona wykonana jest niezwykle profesjonalnie. Z pewnością wymagała dużego zaangażowania i serca. Chciałabym więc w tym miejscu serdecznie pogratulować jej Twórcom - zarówno każdy dział jak i ogólna całość robią niesamowite wrażenie!

Wszystkich Państwa zapraszam serdecznie do odwiedzenia działu o Ani Jantar na stronie Miss Natalia. http://www.miss-natalia.com/annajantar.htm.

A na koniec mam do przekazania jeszcze kilka słów od samych Autorów..........

"Zawsze staramy się podchodzić do każdej sprawy profesjonalnie, ale także wkładamy wiele serca w to co robimy.

Tym razem było podobnie. Pomimo faktu, że pomysł na dział o Annie Jantar zrodził się już na początku działalności strony www.miss-natalia.com to dopiero niedawno poczułyśmy się na siłach stworzyć ten dział. Tygodnie poszukiwać materiałów, pracy nad każdą strefą (a jest ich aż siedem!), przepisywania, skanowania ... i już jest! Był przyczyną naszej radości, złości, zmęczenia, ciekawości - po raz pierwszy miałyśmy przyjemność sięgnąć tak głęboko w dyskografię Bursztynowej Dziewczyny. To jej utwory były dla nas inspiracją - niezwykle pozytywną, dlatego nie wykluczamy, że w przyszłości dział strony miss-natalia przekształci się w osobny serwis www z własną domeną, serwerem.. Ale teraz, przed Wami i dla Was:

http://www.miss-natalia.com/annajantar.htm

To co znajdziecie pod wyżej wymienionym adresem jest nieco odmiennym materiałem od tego, który prezentuje strona oficjalna Artystki. Tego chciałyśmy, właśnie to było naszym celem! Abyście przeglądając nowy dział zdziwili się, zaciekawili, wzruszyli ... Czekamy na wasze opinie - z tremą, dumą, ulgą.

Życzymy miłego szperania po nowych zakamarkach naszej strony!

Natomiast my - Gosia Armada, Gosia Suchocka i Pinia - udajemy się na zasłużony kilkudniowy urlop.
"