Dzisiaj

Dzisiejszy dzień to data wyjątkowa nie tylko dla rodziny, ale i dla Fanów Anny Jantar. To właśnie dziś obchodzimy kolejną, 60 już rocznicę urodzin Ani.

Dzień sześćdziesiątych urodzin Artystki był dobrym pretekstem by po raz kolejny przybliżyć Jej osobę ogromnym rzeszom Fanów. Z tej okazji wydany został niezwykły album noszący tytuł "Wielka Dama". To czteropłytowe wydawnictwo, które zaskakuje nie tylko ilością zamieszczonych na nim piosenek, ale także ich różnorodnością. Znajdziecie na nim bowiem utwory znane od lat, ale również takie, które do tej pory nie były publikowane. Więcej szczegółowych informacji o tym wydawnictwie, znajdziecie w dziale Dzisiaj. Zajrzyjcie bo tego albumu z pewnością nie można przegapić…

Na zakończenie chcielibyśmy poinformować Was jeszcze o jednej ważnej sprawie, która magicznym zrządzeniem losu zbiegła się datą z rocznicą urodzin Anny Jantar.

Większość z Was zapewne pamięta, że w lipcu 2008 roku, na łamach jednego z "kolorowych" tygodników ukazał się artykuł: "Smutna prawda". Materiał prasowy wkroczył głęboko w sferę życia prywatnego Natalii - córki Ani Jantar, naruszając Jej dobra osobiste związane z pamięcią o Mamie. W związku tym oraz wobec braku możliwości zawarcia ugody, Natalia wytoczyła powództwo, które Sąd I instancji uznał za zasadne.

W ogłoszonym w dniu dzisiejszym wyroku Sąd nakazał pozwanemu wydrukowanie oświadczenia o następującej treści: „Redakcja Twojego Imperium przeprasza Panią Natalię Kukulską za naruszenie jej dóbr osobistych w związku z publikacją materiału redakcyjnego na łamach czasopisma Twoje Imperium w dn. 13 lipca 2008 roku.” Niestety na tę chwilę Wyrok nie jest jeszcze prawomocny i stronom przysługuje apelacja.