Dzisiaj

Dziś mija kolejna, 28 już rocznica śmierci Anny Jantar. Czas biegnie nieubłagalnie, a nam pozostaje tylko słuchać płyt Ani i wspominać tę niezwykłą Artystkę.

Niedawno kolejna część takich ważnych, związanych z Anią wspomnień została spisana... Właśnie powstała książka autorstwa księdza profesora Andrzeja Witko. Napisana jest w sposób niezwykły ponieważ ma formę rozmowy z Anią. W tej chwili pierwszym czytelnikiem jest córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego . Natalia. Ksiądz Andrzej Witko poprosił ją o napisanie od siebie kilku słów. Na rynku książka powinna pojawić się już niedługo, a wtedy każdy z Nas będzie mógł znaleźć się blisko Ani...

Niedawno powstał też film dokumentalny o związku Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. To program zatytułowany "Taka miłość się nie zdarza", emitowany na antenie TVN Style. To swoista opowieść o życiu tej pary poruszająca zarówno wątki zawodowe jak i osobiste. Wszystko wzbogacają wypowiedzi bardzo bliskich Ani osób: między innymi Jarosława Kukulskiego, córki Natalii, Mamy - Haliny Szmeterling, przyjaciółki - Haliny Frąckowiak. W programie wykorzystano dużo materiałów archiwalnych i zdjęć. Film "Taka miłość się nie zdarza" na antenie TVN Style pierwszy raz pokazano wczoraj wieczorem. Jednak powtórki możecie oglądać jeszcze przez pięć dni:

piątek, godz. 17.30
sobota, godz. 19.30
niedziela, godz. 16.00
wtorek, godz. 15.00 i 00.00
środa, godz. 12.40

Zapraszam!